Prečo využívať služby externého dodávateľa IT služieb?

Uvažujete nad tým, či bude pre vás lepším riešením externé IT vývojové oddelenie, alebo sa oplatí zriadiť si vlastné? Z našich skúseností je prvá menovaná možnosť pre väčšinu firiem najlepšou voľbou. Prinášame vám vysvetlenie, prečo.

Čo získate v rámci externého riešenia?

Pokiaľ sa rozhodnete využívať naše externé IT vývojové oddelenie, bude vám priradená kontaktná osoba, na ktorú sa môžete kedykoľvek obrátiť. Nestratíte tak kontakt s našimi vývojármi a budete mať vždy prehľad o jednotlivých úlohách. V našom tíme máme skúsených špecialistov z rôznych oblastí, ktorí disponujú dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujeme tak najvyšší štandard služieb.

Kľúčom k úspešnej spolupráci je presné plánovanie vývoja, na základe ktorého vieme jednoducho manažovať jednotlivé úlohy. Vďaka tomu pracujeme efektívne a vy získate požadované výsledky v očakávanom časovom horizonte.

Výhody externého dodávateľa IT služieb

Pri využívaní externého vývojového oddelenia získavate niekoľko benefitov. Napríklad, ak niekto z tímu ochorie, vieme ho nahradiť iným kolegom. Ak by ste ale mali vlastných špecialistov a niekto z nich bude práceneschopný, mnohé aktivity možno budú musieť byť pozastavené.

Široká ponuka služieb

Benefitom je taktiež komplexnosť ponúkaných riešení. Zabezpečujeme projektový manažment, programovanie, kybernetickú bezpečnosť, testovanie, grafiku, copywriting a mnohé ďalšie práce. Naše interné procesy máme efektívne nastavené a otestované, vďaka čomu dokážeme pracovať rýchlo a účinne. Ľahko zabezpečíme škálovanie objemu prác podľa potrieb klienta.

Nižšie náklady

Výhodou sú aj nižšie náklady v porovnaní so zakladaním vlastného IT oddelenia. Garantujeme kvalitu našich výstupov, ktoré podliehajú viacnásobným kontrolám. Našim klientom poskytujeme hodinovú fakturáciu s prehľadným popisom prác. Sme platcami DPH, vďaka čomu si môžete uplatňovať daňové náklady. Väčšina freelancerov takúto možnosť neposkytuje.

Nevýhody vlastného IT oddelenia

Pri zostavovaní vlastného IT oddelenia je potrebné investovať nemalé prostriedky do hľadania správnych ľudí. Jednotlivých kandidátov musíte otestovať, či spĺňajú stanovené požiadavky. Nevyhnutnosťou je taktiež zaškolenie, ktoré častokrát zaberie veľa času.

V prípade freelancerov je častokrát náročné získať garanciu kvality. Ak si najmete jedného človeka, ktorý sa orientuje vo viacerých oblastiach naraz, pravdepodobne nebude v každej oblasti tak dobrý ako viacero profesionálov, každý zo svojej oblasti.

Efektivita na prvom mieste

Ak chcete svoje časové kapacity a finančné prostriedky využiť čo najefektívnejšie, spolupráca s externým IT dodávateľom bude pre vás ideálnou voľbou. Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať! Radi si vypočujeme vaše požiadavky a navrhneme optimálne riešenie na mieru.