Kontaktné údaje

Dataid s.r.o

Klincová 37/B

821 08 Bratislava

IČO: 52117723

DIČ: 2120904643

IČ DPH: SK2120904643

Dataid
Sme členom RPVS
Moderné kancelárske priestory
Tím viac ako 10 profesionálov
Výchova novej generácie
Fair play jednanie s každým
Ekológia

Ekológia

Pri zabezpečovaní hardvérovej časti projektu odporúčame klientom využívať moderné, energeticky efektívne riešenia. Vlastný softvér poznáme a vieme, aké má špecifiká a výkonové požiadavky. Dôležité je aj datacentrum. Využívame služby datacentra Digitalis, ktoré spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritéria, no zároveň je najekologickejším dátovým centrom na Slovensku. Na chladenie využíva revolučné adiabatické odparovanie a freecooling, ktorý šetrí až ⅔ nákladov. Zvyškové teplo z procesorov sa využíva na vykurovanie skleníkového systému a predajne záhradného centra.

Na našu planétu myslíme každý deň. Sme otvorení práci z domu, avšak k dispozícii máme aj kancelárie. Ich pozícia je strategicky zvolená tak, aby sme sa do práce dostali pešo, prípadne krátkou jazdou na bicykli alebo kolobežke.

Sme tým správnym partnerom pre váš projekt?

Obmedzuje vás vaše aktuálne softvérové riešenie a radi by ste svoj projekt postavili na vlastnom systéme, ktorý nepozná žiadne hranice? Máte špecifické požiadavky, ktoré už krabicové weby a e-shopy či rôzne balíčkové programy nedokážu naplniť? Ak ste odpovedali áno, máme pre vás riešenie. Poskytneme vám profesionálne služby na mieru a pomôžeme vám dosiahnuť vaše ciele.


Kontaktovať