Referencie

Spoznajte naše najzaujímavejšie projekty, pri ktorých sme naplno využili naše dlhoročné skúsenosti. Ich majiteľom sme pomohli fungovať efektívnejšie a rýchlejšie rásť.

Referencie
Dataonsteroids.com

Dataonsteroids.com

Machri na dáta z dataonsteroids® nás požiadali, aby sme im pomohli skrotiť kvantá dát a použili ich na prezentačnej web stránke. Implementovali sme D3.js a pokročilú optimalizáciu. Vďaka tomu sme dokázali priniesť ich návštevníkom nezabudnuteľný zážitok pri prezeraní atraktívneho obsahu instagramových prepojení na interaktívnej mape. Vyskúšajte si to sami!

Velvisa

Medzinárodný e-shop s prepojením na rozsiahly informačný systém prináša prvotriedny zážitok pri nakupovaní štýlového oblečenia už niekoľko rokov. Bleskurýchle načítavanie stránok zabezpečuje zákazníkovi pocit, ako keby nakupoval priamo v mobilnej aplikácii. Bežným e-shopom by sme sa vám ale nechválili. Tento má na pozadí nasadenú pokročilú automatizáciu procesov a prepojenia na API všetkých partnerov.

„So spoločnosťou Dataid pracujeme od jej začiatkov. Spolupráca prebieha bezproblémovo a aj napriek našim špecifickým požiadavkám pre nás nájdu vždy vyhovujúce riešenie. Veľmi si vážime profesinálnu a zároveň ľudskú a ústretovú komunikáciu.“
Projektová manažérka
V a E, s.r.o.
Velvisa
Osobnyudaj.sk

Osobnyudaj.sk

Radi sa pustíme aj do zadaní veľkých korporátnych klientov. Či už je potrebné pripraviť podklady pre nové projekty alebo postaviť celkom nové riešenie na zelenej lúke, vždy sme k dispozícii. Poradíme si s akoukoľvek požiadavkou.

Spusti.to

Komplexné riešenie od predajnej web stránky až po rozhranie pre klientov, účtovníkov a support. K pôvodnému nápadu sme navyše pridali množstvo inovatívnych prvkov, z ktorých vzniklo finálne riešenie pre uľahčenie života podnikateľov.

Spusti.to
Školiace stredisko

Školiace stredisko

Školiacimi strediskami nášho klienta prejdú ročne stovky tisíc zamestnancov firiem na Slovensku. Bezpečnosť je tu na prvom mieste, preto nemôžeme ísť do úplných detailov o poskytnutých riešeniach.

Kyberstrážca

Problematika kyberbezpečnosti nám nie je cudzia. Preto nás potešila možnosť pomôcť zákazníkom aj v tejto oblasti. Výsledkom je praktické riešenie, ktoré znižuje hrozbu incidentu v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Samozrejmosťou je korektnosť celého riešenia ako z informačného, tak aj z právneho hľadiska.

Kyberstrazca.sk
Dostbolo.sk

Dostbolo.sk

Kyberšikana je jedným z veľkých problémov dnešnej doby. Boj s ňou je časovo a finančne veľmi náročný. V tomto projekte sme zabezpečili prezentačnú časť aj systém interaktívneho chatu s obeťou kyberšikany.

Dataxer

Keď klient príde do bodu, kedy už bežné účtovné a plánovacie systémy zlyhávajú, hlásime sa o slovo.

Dataxer
Kryptosvet

Kryptosvet

Požiadavku na zabezpečenie ťažobnej farmy sme spočiatku brali skepticky. Dátový tok funkčnej infraštruktúry v rádoch desiatok gigabitov za sekundu o niekoľko mesiacov neskôr nás ale presvedčil, že vynaložená drina stála za to. Teší nás, že sme mohli mať pod palcom koncentrovaný výkon stoviek bežných počítačov s rýchlosťou internetu menšieho mesta.

Servery

Väčšine našich klientov okrem vývoja softvéru zabezpečujeme aj plnú starostlivosť o ich serverovú infraštruktúru. Či už ide o zostavenie úplne nových strojov alebo konfiguráciu cloudových zdrojov.

Servery