CRM systémy

Komplexný CRM systém vám umožní efektívne riadiť vaše podnikanie. V jednom programe môžete objednávať tovar, riadiť vzťahy so zákazníkmi, kontrolovať financie, plánovať, analyzovať a predikovať problémy. Vďaka tomu šetríte čas, znižujete náklady a máte neustále prehľad o všetkých dôležitých dátach na jednom mieste.

CRM systémy vyvíjame na mieru a integrujeme do nich prvky, ktoré posunú manažment vášho podnikania na nový level. Vďaka automatizácii vám výrazne uľahčia riadenie jednotlivých úloh a sledovanie dôležitých údajov. Samozrejmosťou je možnosť prepojenia s externými programami a aplikáciami tretích strán, ako je napríklad účtovný program, logistický softvér či dochádzkový systém.

Medzi kľúčové faktory, ktorým venujeme zvýšenú pozornosť pri návrhu a riešení CRM systémov, patrí bezpečnosť a rýchlosť.

Bezpečnosť

V súčasnosti je kľúčovým faktorom online systémov práve bezpečnosť. O to viac, ak v nich uchovávate citlivé informácie o svojich zákazníkoch. Samotné CRM systémy koncipujeme tak, aby bol prístup k nim len zo zabezpečenej siete VPN. Znamená to, že aj keď budete pracovať z kaviarne, na verejnej wi-fi sieti, potenciálny útočník nebude mať šancu vstúpiť do komunikácie, prípadne odcudziť citlivé informácie. Okrem šifrovania pripojenia implementujeme do aplikácií aj ďalšie bezpečnostné vrstvy a v neposlednom rade myslíme aj na samotné ukladanie dát. Či už ide o aplikačné alebo databázové dáta, vždy sú replikované na viacerých miestach v šifrovanej podobe.

Rýchlosť

Nikto nemá rád, ak sa stránka načítava pomaly. Predstavte si firmu, v ktorej pracuje 30 zamestnancov. Počas 8-hodinovej pracovnej doby načítajú systémové stránky spolu až 1 400-krát. Pri zrýchlení systému o jednu jedinú sekundu tak získa každý z nich až 20 minút denne, ktoré nemusel stráviť neefektívnym čakaním. Pri 30 zamestnancoch je celkový potenciál úspory času až 10 hodín denne. V prepočte tak rýchlejší systém dokáže takejto firme ušetriť náklady na jedno pracovné miesto.

Automatizovanie procesov

Zabudnite na manuálnu tvorbu dokumentov vo Worde. Automatizácia vám ušetrí čas aj financie. Na dokumenty je napríklad možné umiestniť čiarový alebo QR kód, ktorý vám uľahčí ich identifikáciu pri ďalšom spracovaní. Máme aj skúsenosti s automatickou prípravou zašifrovaných dokumentov, ich automatickým rozosielaním e-mailom a zasielaním hesiel k nim v SMS správe. Automatizácia procesov nemá limity. Pripravíme pre vás riešenie, ktoré napraví konkrétne nedostatky a zefektívni vašu prácu.