Vývoj e-shopov a skladových systémov

Už sa viac nemusíte obmedzovať, pripravíme pre vás riešenie podľa vašich predstáv. Máme skúsenosti so zdrojmi dát, ktoré obsahujú stovky miliónov riadkov záznamov a aj napriek tomu sú naše riešenia rýchle a bezproblémové.

UI/UX

Náš tím grafikov pre vás navrhne jedinečný dizajn s dôrazom na užívateľský zážitok. Jednotlivé grafické návrhy analyzujeme a testujeme ich efektivitu. Dbáme na vizuálny zážitok z webu, ale zároveň aj na jeho rýchle načítavanie.

Automatizácia procesov

Manuálna práca s objednávkami sa môže stať minulosťou. Väčšina renomovaných organizácií spolupracujúcich s e-shopmi, ako sú prepravné spoločnosti, banky, prípadne porovnávače tovarov, má k dispozícii možnosť prepojenia na ich API. Vďaka tomu môžete dosiahnuť vysokú mieru automatizácie a vybavenie objednávky bude pre vás len otázkou stlačenia jedného tlačidla.

Prehľad a plánovanie

Zabudnite na chaos v sklade, každá vec bude mať svoje presné miesto. Optimalizáciou procesov vieme pripraviť mechanizmus na efektívne plánovanie trasy zamestnancov k požadovaného tovaru. Všetky informácie pritom môžete sledovať v reálnom čase, v prehľadnom rozhraní skladového systému.

Keď nie je priestor pre chyby

Vďaka automatizácii kontroly pomocou čítačiek čiarových a QR kódov sa už nestane, že omylom pošlete zákazníkovi nesprávny produkt. Systém upozorní zamestnanca na chybu alebo mu rovno zabráni v spracovaní nesprávneho tovaru.

Platobné systémy

Platba kartou je dnes už štandardom. Pomôžeme vám s implementáciou väčšiny platobných systémov používaných na Slovensku a v okolitých krajinách. Zabezpečíme aj praktické automatické vracanie platieb zákazníkom – či už čiastkové, kedy sa vráti jeden z viacerých produktov, alebo celkové, kedy sa vracia celá objednávka.

Bezpečnosť

Informácie, ktoré získavate o svojich zákazníkoch, sú veľmi cenné. Ich adekvátne zabezpečenie je našou najvyššou prioritou. K dátam bude mať prístup len určený zamestnanec a zákazník, ktorý ich uvidí vo svojom profile. Samozrejmosťou je aj zabezpečenie samotného hardvéru, na ktorom e-shop beží. Vďaka našim skúsenostiam so zabezpečením rozsiahlych systémov sa nemusíte ničoho báť.

Koľko by vás stál hodinový výpadok?

Straty na neprijatých objednávkach, zamestnanci, ktorí zrazu nemajú čo robiť, pokazené renomé... jednoducho, nočná mora. S nami vám to nehrozí. Vďaka dôkladnému návrhu infraštruktúry a profesionálnemu vývoju aplikácie bude systém natívne vedieť, čo robiť v prípade, ak niektorý z uzlov zlyháva. Implementáciu zabezpečíme na vlastnom hardvéri, alebo pomocou cloudových riešení.